Blog

Kompozit Tabela

Firmalar tarafından tercih edilen diğer tabela modellerine göre çok daha pratik bir üretim metoduna sahip bu tabelaların kullanım alanları ise bir hayli geniştir. Ancak üretimi, tasarımı ve kullanım alanlarında göre kompozit tabela fiyatları değişiklik gösterecektir.

Kompozit Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Kompozit tabelaların binaların hem içinde hem de dışında farklı şekillerde kullanımına rastlanmaktadır. Alüminyum kompozit malzemeden üretilen ve birbiri ile birleştirilen, kesilen panellerin mekana uygun boyutlarda ve tasarımda üretilmesi son derece önemlidir. Hemen hemen her sektörde kullanımına rastlanabilir. Günümüzde tabelaların dekorasyonu tamamlayan bir boyut kazanması başta kompozit tabela olmak üzere diğer pek çok tabelanın tasarım özelliklerinin değişmesine neden olmuştur.

Kompozit tabelalar başta olmak üzere hiçbir tabelanın kullanım alanı sınırlandırılamaz. Her mekan için bu tabelaların farklı avantaj ve dezavantajları olacağı için burada firma sahiplerinin tercihleri önemlidir. Kompozit totem tabela veya diğer modelleri ile işletmenize etkili bir çehre kazandırabilirsiniz.

Kompozit Tabela Örnekleri

Tabela modellerine göre her bir tabela kendi içinde farklı birçok çeşide sahiptir. Bu model ve çeşitler arasından sizin için en uygun olanları seçerek firmanızın her yönden etkili bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kompozit tabela örnekleri incelendiğinde bu alanda üretimi gerçekleştirilen tabela çeşitleri arasında:

 • Alüminyum,
 • Pleksi,
 • Işıklı – ışıksız,
 • Oyma vb.

Yer almaktadır. Temelde kompozit denilen malzeme tabelanın zeminini oluşturmaktadır. Dış cephelerde kullanılan bir yapı malzemesi olan bu ürün reklam hizmetleri ile yeni bir kullanım alanı kazanmıştır. Firmamızdan kurumsal destek alarak işletmeniz için en uygun kompozit tabela modellerini kullanarak firma dekorasyonu ile bütünleşen tabela modelleri ile tanışın.

Kompozit Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Tabela fiyatları özellikle boyut ve üretim malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle üretim teknikleri ve malzemesi ile kompozit tabelaların boyutları firmalara göre değişmekle birlikte farklı fiyat aralıklarına sahip olacaktır. Bu fiyat seçenekleri arasından en avantajlı fiyatlardan yararlanmak için kompozit tabela m² fiyatı içinde en cazip teklifleri sunan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Tabela modelleri arasında seçimlerinizi yaparak şık tasarım detayları, dayanıklı üretim malzemesi ve kompozit tabela modelleri ile hayallerinizdeki tabelaya kolayca ulaşın. Özellikle cephe kaplamada yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesi olarak kompozit tabelaların şıklığı kadar fiyat avantajları ve uzun ömürlülükleri de bu tabelalara ilgiyi artırmıştır.

CNC Routter Kesim

Cnc router kesim dijital baskılı hizmetleri sektöründe kullandığımız önemli bir yöntemdir. Bu yöntemin amacı dijital ortamda hazırlanan uygulamaların ve desenlerin her türlü malzemeye kazınabilmesidir. Bu teknik her türlü işlem için kullanılabilmektedir. En kaliteli cnc router kesim uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cnc router kesimin avantajları nelerdir ?
Firmamızda kullanılan cnc router kesim dijital baskılı hizmetleri, kendine göre birçok avantajı bulunan bir hizmettir. Bu kesim tekniğinin en büyük avantajı birçok malzemeye uygulanabilir oluşudur. Uygulamanın yapılamayacağı tek malzeme çeliktir. Onun dışında müşterinin isteğine göre her türlü malzemeye kazıma ve oyma işlemlerini yapabilmekteyiz.  

Cnc router kesim hangi malzemelere uygulanır?
Cnc router kesim dijital baskılı hizmetleri doğrultusunda kullanılan önemli bir makina ve önemli bir kesim tekniğidir. Bu teknik birçok malzemeye uygulanabilmektedir. Bu malzemeler ahşap, kumaş hatta metal bile olabilmektedir. El ile yapılamayacak oyma ya da kazımalar bu makine ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Ortaya çıkan sonuçlar çok daha profesyonel olmaktadır. Firmamız bu konuda her türlü malzemeye cnc router kesim uygulayabilmektedir.  

Cnc router kesim işlemi fiyatları
Cnc router kesim fiyatlarımız yaptıracağınız işleme göre değişmektedir. Her türlü malzemeye işlem yapılabilen bu kesim yöntemi birçok alanda kullanılmaktadır. Fiyatlar üzerinde etkili olan en önemli nokta uygulamanın yapılacağı malzemedir. Yaptırmayı düşündüğünüz işlemle ilgili firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlara en kaliteli uygulamalarla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Lazer Kesim

Lazer kesim teknolojisinin

Lazer kesim geniş bir malzeme çeşitliliğinde hassasiyete, hıza ve takım kullanılmadan işlenmeye gereksinim duyan karmaşık konturlar için kullanılabilir. Basitçe, odaklanmış bir lazer ışını, malzeme üzerinde yüksek düzeyde doğruluğa ve tekrarlanabilirliğe sahip olarak kesim işlemini gerçekleştirir. Malzemeler, temassız, kuvvetsiz, çapaksız, az ısı  girdisi ile ve son işlem gerektirmeyecek şekilde işlenebilir. CAD / CAM sistemleri kesme modelini tanımlamaya yardımcı olur ve bu sayede etkili bir malzeme kullanımı sağlar.


Lazer ışını, çeşitli malzemelerin değişen kalınlıklarda hassas bir şekilde kesimi için kolayca programlanabilir. Neredeyse tüm metaller lazer ile kesilebilir,  yumuşak çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum lazer kesimi en yaygın uygulamalardır. Lazer teknolojisi ile kesilen diğer malzemeler ahşap, plastik, cam ve seramiktir. Örneğin zımbalama gibi alternatif yöntemler ile karşılaştırıldığında lazer kesim, çok küçük ölçekli üretimler için bile ekonomiktir.


Genel Detaylar

 • Yüksek hız ve otomasyon•
 • Farklı malzeme çeşitlerini ve kalınlıklarını kesme
 • Hassas enerji girişi, kesin doğruluk
 • Temassız, kuvvet gerektirmeyen parça işleme
 • Malzeme üzerinde düşük termal etk
 • Birkaç mikrometre kesim aralıkları mümkün
 • Tekrar işlem yapmak için daha kısa zaman

Ofis Kapı isimlikleri

Teknoloji ile birlikte hayatımıza kolaylık sağlayan pek çok etken varlığını sürdürüyor. Yenilikler ile beraber en ufak ve en küçük işlerde artık çok daha profesyonel ve çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. Bunlardan bir tanesi de kapı isimlik kullanımı olmuştur. Kara tahtalar ve tebeşir ile yazılıp silinen büyük ürünler yerine artık çok daha kullanışlı çok daha estetik görünüme sahip kapı isimlik tasarlanmaya başladı. Pleksi kapı isimlik ürünlerinin yanı sıra son yıllarda alüminyum kapı isimlik seçenekleri de derslikler ve hastaneler için tercih edilebilecek ürünler haline geldi. 

Kullanım alanlarının geniş olduğunu görebildiğimiz bu ürünler hayatınızda yer ve yön bulmanızda veya herhangi bir kurum ya da kuruluşta istediğiniz kişiye veya alana bir an önce varabilmeniz için yönlendirmenin yapıldığı ürünlerdir. Artsan Reklam olarak en kullanışlı ve kolayca isim ya da yer belirten ifade değişikliği hatta gerekli görüldüğü takdirde ürünün montaj ve demontajının hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için en modüler ürünleri sağlamaktayız. Artsan Reklam firmamız uzun yıllardır hizmet verdiği bu sektörde müşteri beklentilerini karşılıyor olmanın gururunu yaşıyor ve en kullanışlı ürünlerle alanları buluşturuyor.

Artsan Reklam kapı isimlik arayışınızda karşınıza çıkacak olan firmamız bugüne dek vermiş olduğu hizmetler ve ürün fiyatları ile de beğeni topluyor. Fonksiyonel açıdan işlevleri sınırsız olan ürünlerle sizleri buluşturarak Artsan Reklam pleksi kapı isimlik ürünlerini beğeninize sunuyor. Kullanım sağlayacağınız alanda ürünün görüntüsünün ve işlevinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla siparişini verebilir, büyüklük ve sahip olduğu özellikler açısından da ürünleri değerlendirebilirsiniz. Artsan Reklam alüminyum kapı isimlik tercihlerinizde de firmamızdan ürün siparişlerini istediğiniz özellikle ve renkte oluşturabilirsiniz.

Kapı İsimlik Kullanım Alanları

Artsan Reklam kapı isimlik birbirinden farklı renk, madde ve işlevsel özellikle ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Peki, bu ürünler nerelerde kullanılır?

 • Kurum ve kuruluşlarda danışma, tuvaletler ve odalar
 • Otellerde odalar, restaurant ve oda numaraları
 • Okullarda sınıf ve deslik isimlerinde
 • Kurum ve kuruluşlarda yönlendirme işaretlerinde
 • Apartmanlarda ve sitelerde acil çıkış belirtmede
 • Okullarda okul kapısı ve sınıf dolaplarında
 • Apartmanlarda kapı numarası ve isim belirtmede kapı isimlik kullanılmaktadır.

Artsan Reklam pleksi kapı isimlik ve Artsan Reklam alüminyum kapı isimlik ürünleri yukarıda saydığımız alanlarda ve daha pek çok farklı alanda daha kullanılmaktadır.

Totem Tabela

Totem tabela, kurumsal veya bireysel firmaların dış mekanda veya yol kenarlarında kendi marka ve bilinirliğini arttırmak için gerçekleştirdiği büyük çaplı tabela modelleri arasında yer almaktadır.

Totem tabela montajı, diğer tabela modelerine göre daha zor ve uzmanlık gerekmektedir..

Yüksekliğin, zeminin, malzemelerin ve ustaların profesyonelliği ile doğru orantılı ilerleyen bu tabela çeşitini yaptırırken, dikkatli olmalısınız.

This image has an empty alt attribute; its file name is 11781825_983477345047781_9138254999010841730_n.jpg

Totem tabela yaptıran firmalar genel olarak iş yaşamlarında yükselmiş ve büyük markaların tercih ettiği bir çalışmadır.

Küçük firmalarında tercih etmesi olası bu tabela modeli, fiyat olarak yüksek bütçeli tabelalar arasında yer almaktadır.

Totem Tabela Nasıl Yapılmalı ?

Totem tabela yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz. Totem tabela sizlere uzun vaadede görmediğiniz veya bir kere yol kenarına yaptırıp daha sonra ziyaret bile etmemeniz durumunda olan ve dış mekanda tüm hava şartlarına dayanıklı olması gereken bir tabeladır.

This image has an empty alt attribute; its file name is IMG_8839.jpg

Totem tabela yaptırmadan önce, yapılacak yerin detaylı analizi ve mevsimler göz önünde bulundurmalıdır.

Kullanılacak malzeme profesyonel üreticeler tarafından belirlenmeli ve yükseklik yerin kazılması, dökülecek beton un m2 ve bir sürü detay göz önünde bulundurulmalıdır.

Totem tabela fiyatları ?

Totem tabela fiyatları, belirlenmeden önce tabela’nın yapılacağı konum, kullanılacak detaylı malzeme, lojistik, çalışacak kişi sayısı, yükseklik, zorluk tüm detaylar göz ününde bulunudurulur.

This image has an empty alt attribute; its file name is 12003143_1011870195541829_4290445772868618849_n.jpg

Totem tabela fiyatı vermeden önce tüm analizler yapılmalı ve teklif o şekilde hazırlanmalıdır.

Totem tabela yaptırmak istiyorsunuz bi fikriniz yok veya hazır bi tasarımız varmı ? Bizden totem tabela fiyatı almadan karar vermeyiniz.

Tabela Modelleri, Fiyatları

Tabela yaptırmak istiyorsunuz hiç bir fikriniz yok mu ? Hüç düşünmeyin tüm tabela modeleri ve fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Tabela fiyatları, yaptırılan model ile doğru orantılıdır. Şimdi tabela modellerini inceleyelim.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, en ekonomik tabela fiyatları arasında yer almaktadır, tabela modelleri içerisinde en hızlı ve kolay üretimi yapılan bu model m2 olarak fiyatlandırılır ve ekonomik fiyatlara dengelenebilir.

Vinil germe tabela, afiş brandanın çelik profillere gerilerek uygulanır, hızlı bir üretimi olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Işıklı ve ışıksız branda tabela olarak satışı yapılmaktadır, Işıklı vinil germe tabela içerisine yerleştirilen flörasanlarla ışıklandırılır, ışıklı olan model de kasa ışıksıza göre kalın ve yüksek üretilmektedir.

Totem Tabela

Totem tabela, .çatı tabelaları gibi profesyonelliğin ve kullanılacak alan ve yüksekliğin, hava şartlarının lojistiğin ve ustaların tüm detayların ön planda olduğu tabela modelleri arasındadır.

Totem tabela sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela, aynı şekilde ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir, aynı şekilde hızlı bir üretimi olan bu model sizlere uygun fiyatlara üretilebilmektedir.

Kompozit in oyularak içerisinden yerleştirilen 3mm,5mm pleksi glass malzemeler ile içerisine yerleştirilen ledler ile ışıklandırılır veya ışıksız olarak satışı yapılmaktadır.

Çatı Tabelası

Çatı tabelaları, totem tabela gibi üretimi zor ve profesyonelik gerektiren, hava şartlarının dahi ön planda olduğu bir tabela modelidir.

Çatı tabelası yaptırmadan önce ve yapılma aşamaları proje aşamasında detaylandırılmalıdır.

Çatı tabelası artık tabela fiyatları nın açık ara farklılık gösterdiği tabela modelleri noktası demektir.

Dijital Baskı

Son yıllar ile beraber dijital baskı makinalarının gelişmiş ve seri üretime odaklı dönüşümünü yakından takip ediyoruz geniş makina parkurumuz ve yakından takip ettiğimiz dijital baskı makina teknolojisi ile seri, iç ve dış mekan baskı hizmet vermekteyiz, kurumsal firmaların renk ve mekan hassasiyetine %100 uyumluyuz.

Dijital Baskı Çeşitleri

Dijital baskı günümüz dünyasında bir çok ürüne basımı yapılmaktadır, folyo, branda, afiş, şeffaf folyo, delikli branda ( mesh ) ve bas-kes olarak bir .çok çeşit üretilmektedir.

Dijital baskı makinalarının ve basımı yapılan ürünlerin gelişimi ile beraber inanılmaz baskı sonuçları alınmaktadır.

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları tüm detaylar göz önünde alınarak üretilen ve malzemelerin ön planda olduğu bir fiyatlandırma çeşidir.

Branda afiş, folyo, mesh branda, folyo kesim, vs ,tüm ürünler m2 olarak hesaplanmaktadır. Dijital baskının kullanıldığı bir başka alanda araç kaplama dır.

Araç Kaplama, Fiyatları

Araç kaplama dijital baskı sektörünün bir başka dalı diyebiliriz, araçların kurumsal giydirmeleri ve tam kaplama gibi farklı detaylar ile geliştirilebilir.

Ve hatta araç kaplama folyo kullanılarak tamamı tek renk veya istenilen renklerde yapılarak araçlarınızda farklı uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

İç Mekan Tabela

İç mekan tabela tasarım ve üretim faliyetlerini profesyonel ve seri bir şekilde montaj aşaması ile sonlandırmaktayız, iç mekan reklam faliyetleri dış mekan çalışmalarına göre daha çok profesyonellik ve detay gerektiren bir çalışma bütünüdür, montaj ı kesinlikle profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir, müşterileriniz ile yakın bir temas halinde olan bu çalışmalar en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmalıdır.

Dış Mekan Tabela

Artsan Reklam olarak sizlere iç ve dış mekanda kurumsal kimliğinizin tanıtım faliyetlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Tasarım ve üretim aşamasından son “an” a kadar tüm çalışmaları eksiksiz ve sözleşmede belirtilen şekilde uygulayabilir ve daha sonra ki zamanlarda kontrollerini sağşayabiliriz.

error: Content is protected !!
× Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?