Teknoloji ile birlikte hayatımıza kolaylık sağlayan pek çok etken varlığını sürdürüyor. Yenilikler ile beraber en ufak ve en küçük işlerde artık çok daha profesyonel ve çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. Bunlardan bir tanesi de kapı isimlik kullanımı olmuştur. Kara tahtalar ve tebeşir ile yazılıp silinen büyük ürünler yerine artık çok daha kullanışlı çok daha estetik görünüme sahip kapı isimlik tasarlanmaya başladı. Pleksi kapı isimlik ürünlerinin yanı sıra son yıllarda alüminyum kapı isimlik seçenekleri de derslikler ve hastaneler için tercih edilebilecek ürünler haline geldi. 

Kullanım alanlarının geniş olduğunu görebildiğimiz bu ürünler hayatınızda yer ve yön bulmanızda veya herhangi bir kurum ya da kuruluşta istediğiniz kişiye veya alana bir an önce varabilmeniz için yönlendirmenin yapıldığı ürünlerdir. Artsan Reklam olarak en kullanışlı ve kolayca isim ya da yer belirten ifade değişikliği hatta gerekli görüldüğü takdirde ürünün montaj ve demontajının hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için en modüler ürünleri sağlamaktayız. Artsan Reklam firmamız uzun yıllardır hizmet verdiği bu sektörde müşteri beklentilerini karşılıyor olmanın gururunu yaşıyor ve en kullanışlı ürünlerle alanları buluşturuyor.

Artsan Reklam kapı isimlik arayışınızda karşınıza çıkacak olan firmamız bugüne dek vermiş olduğu hizmetler ve ürün fiyatları ile de beğeni topluyor. Fonksiyonel açıdan işlevleri sınırsız olan ürünlerle sizleri buluşturarak Artsan Reklam pleksi kapı isimlik ürünlerini beğeninize sunuyor. Kullanım sağlayacağınız alanda ürünün görüntüsünün ve işlevinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla siparişini verebilir, büyüklük ve sahip olduğu özellikler açısından da ürünleri değerlendirebilirsiniz. Artsan Reklam alüminyum kapı isimlik tercihlerinizde de firmamızdan ürün siparişlerini istediğiniz özellikle ve renkte oluşturabilirsiniz.

Son yıllar ile beraber dijital baskı makinalarının gelişmiş ve seri üretime odaklı dönüşümünü yakından takip ediyoruz geniş makina parkurumuz ve yakından takip ettiğimiz dijital baskı makina teknolojisi ile seri, iç ve dış mekan baskı hizmet vermekteyiz, kurumsal firmaların renk ve mekan hassasiyetine %100 uyumluyuz.

Dijital Baskı Çeşitleri

Dijital baskı günümüz dünyasında bir çok ürüne basımı yapılmaktadır, folyo, branda, afiş, şeffaf folyo, delikli branda ( mesh ) ve bas-kes olarak bir .çok çeşit üretilmektedir.

Dijital baskı makinalarının ve basımı yapılan ürünlerin gelişimi ile beraber inanılmaz baskı sonuçları alınmaktadır.

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları tüm detaylar göz önünde alınarak üretilen ve malzemelerin ön planda olduğu bir fiyatlandırma çeşidir.

Branda afiş, folyo, mesh branda, folyo kesim, vs ,tüm ürünler m2 olarak hesaplanmaktadır. Dijital baskının kullanıldığı bir başka alanda araç kaplama dır.

İç mekan tabela tasarım ve üretim faliyetlerini profesyonel ve seri bir şekilde montaj aşaması ile sonlandırmaktayız, iç mekan reklam faliyetleri dış mekan çalışmalarına göre daha çok profesyonellik ve detay gerektiren bir çalışma bütünüdür, montaj ı kesinlikle profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir, müşterileriniz ile yakın bir temas halinde olan bu çalışmalar en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmalıdır.

Artsan Reklam olarak sizlere iç ve dış mekanda kurumsal kimliğinizin tanıtım faliyetlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Tasarım ve üretim aşamasından son “an” a kadar tüm çalışmaları eksiksiz ve sözleşmede belirtilen şekilde uygulayabilir ve daha sonra ki zamanlarda kontrollerini sağlayabiliriz.

Dış mekan tabela modelleri ni sayfamızdan inceleyebilirsiniz.Sizlere ekonomik tabela fiyatları konusunda garanti veriyoruz.

error: Content is protected !!