Tabela Modelleri, Fiyatları

Tabela Modelleri, Fiyatları

Tabela yaptırmak istiyorsunuz hiç bir fikriniz yok mu ? Hüç düşünmeyin tüm tabela modeleri ve fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Tabela fiyatları, yaptırılan model ile doğru orantılıdır. Şimdi tabela modellerini inceleyelim.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, en ekonomik tabela fiyatları arasında yer almaktadır, tabela modelleri içerisinde en hızlı ve kolay üretimi yapılan bu model m2 olarak fiyatlandırılır ve ekonomik fiyatlara dengelenebilir.

Vinil germe tabela, afiş brandanın çelik profillere gerilerek uygulanır, hızlı bir üretimi olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Işıklı ve ışıksız branda tabela olarak satışı yapılmaktadır, Işıklı vinil germe tabela içerisine yerleştirilen flörasanlarla ışıklandırılır, ışıklı olan model de kasa ışıksıza göre kalın ve yüksek üretilmektedir.

Totem Tabela

Totem tabela, .çatı tabelaları gibi profesyonelliğin ve kullanılacak alan ve yüksekliğin, hava şartlarının lojistiğin ve ustaların tüm detayların ön planda olduğu tabela modelleri arasındadır.

Totem tabela sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela, aynı şekilde ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir, aynı şekilde hızlı bir üretimi olan bu model sizlere uygun fiyatlara üretilebilmektedir.

Kompozit in oyularak içerisinden yerleştirilen 3mm,5mm pleksi glass malzemeler ile içerisine yerleştirilen ledler ile ışıklandırılır veya ışıksız olarak satışı yapılmaktadır.

Çatı Tabelası

Çatı tabelaları, totem tabela gibi üretimi zor ve profesyonelik gerektiren, hava şartlarının dahi ön planda olduğu bir tabela modelidir.

Çatı tabelası yaptırmadan önce ve yapılma aşamaları proje aşamasında detaylandırılmalıdır.

Çatı tabelası artık tabela fiyatları nın açık ara farklılık gösterdiği tabela modelleri noktası demektir.

Leave a Reply

error: Content is protected !!
× Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?